RÁDI VÁM UKLIDÍME +420 608 116 266 info@kmkuklid.cz

Mytí oken ve výškách demineralizovanou vodou
(mrtvá voda)

Co je demineralizovaná voda?

Je to voda ve své nejčistší podobě, fyzikálně zbavené minerálů a nečistot, které jinak zanechávají na skle skvrny od vodního kamene a další šmouhy. Takovéto nečistoty se označují zkratkou TDS (Total Dissolved Solids – zcela rozpuštěné pevné látky) a jsou měřeny v jednotkách ppm (parts per million). Voda, která je považována za dokonale čistou, má hodnotu ppm nula.

Proč používat demineralizovanou vodu pro čištění?

Protože dokonale čistá voda má vynikající mycí schopnosti a sílu i bez nutnosti použití chemických mycích prostředků a zanechává skla, fotovoltaické panely a další povrchy čisté s úsporou času, úsilí a peněz. Navíc při použití UNGER nLite Hydro Power DI Pure Wather Systému se jedná o rychlou, bezpečnou a účinnou metodu jak čistit okna ve výškách až do 20 metrů.

Co vše se dá čistit demineralizovanou vodou?

Demineralizovanou vodou se kromě oken také dají čistit fasády budov, solární panely i jiné povrchy. U mytí demineralizovanou vodou, není zapotřebí žádné další techniky, jako například, montážní plošiny, stavění lešení, a do 20 m nejsou zapotřebí ani horolezci, kteří jsou jinak nezbytnou součástí k mytí venkovních fasád budov a tím se šetří nejenom čas, ale i finanční prostředky, které každý velice rád využije k jiným účelům.